Замовити зворотній дзвінок
logo crystal towers
телефон гарячої лінії097 22 8 0000
передзвоніть мені
logo Crystal Towers

CRYSTAL TOWERS – житловий район, який втілює в собі ідею гармонійного та комфортного життя

ЖК «CRYSTAL TOWERS» знаходиться в одному з найстаріших та перспективних районів столиці. Територія району починається майже від Хрещатику і тягнеться до південних і західних кордонів Києва – кільцевої дороги. Головна родзинка Голосіївського району, яка приваблює тисячі людей, – це Голосіївський парк.

ЖК має власний паркінг, освітлену прибудинкову територію з дитячими майданчиками та зеленими зонами, що робить його унікальним серед житлових комплексів міста. Ваша квартира буде справжньою фортецею, що захищає від невзгод та негараздів, адже закрита територія з відео спостереженням є головним аргументом цього.

Неподалік від комплексу розташовані дитячі садки, школи, магазини, стадіон, Голосіївський парк, поліклініка та інші об’єкти соціально – культурного значення. Ми не заощаджуємо на якості та використовуємо в будівництві тільки надійні, екологічно чисті матеріали кращих світових виробників, застосовуючи при цьому провідні технології та сучасні інженерні рішення, забезпечуючи високу енергоефективність і технологічність будинку.

У відділі продажів комплексу вас чекають експерти в галузі нерухомості: вам допоможуть зробити правильний вибір; нададуть консультацію з юридичних і фінансових питань. ГРАФІК РОБОТИ ВІДДІЛУ ПРОДАЖ: без вихідних з 10.00 до 20.00

 

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.