Замовити зворотній дзвінок
logo crystal towers
телефон гарячої лінії097 22 8 0000
передзвоніть мені
logo crystal towers

Технології

В ЖК Crystal Towers квартири здаються з фінішним оздобленням

Натисніть на коло,
щоб переглянути опис

Віконні ПВХ системи Aluplast, виробляються за німецькою технологією, а 5-камерна профільна система з 2-х камерним склопакетом, забезпечує надійний захист Вашого житла від протягу, морозів і надмірної вологості. Енергопакет – енергозберігаюча плівка з накаченими аргоном камерами, крім збереження домашнього тепла, значно знизять рівень проникнення стороннього зовнішнього шуму.
У кожній кімнаті розведена електрична мідна проводка, Internet і TV кабелів.
Сталеві Панельні Радіатори Caloree виготовляються відповідно до норм EN 442 з використанням новітніх технологій виробництва радіаторів наявної в ЄС. Сталеві панельні радіатори Caloree призначені для високої тепло-продуктивності, мають опір до тиску розроблений комп’ютеро-модельованим аналізом і методом проектування, отриманим спільно з німецьким науково-дослідним інститутом з теплової енергій HLK в Штутгарті. А встановлені терморегулятори, дозволять регулювати температуру в кімнаті за допомогою термостата з наявною на ньому шкалою.
Гладка гіпсова машинна штукатурка під чистову обробку Knauf
Високоякісна лазерна стяжка підлоги, придатна під будь-яке підлогове покриття
Двох контурний індивідуальний газовий котел Protherm, розроблений німецькими інженерами, виробляється в Європі з кращих матеріалів з використанням інноваційних технологій.Не вимогливий до якості води і стійко працює при мінімальному тиску газу. Захист від замерзання і перегріву. Вбудований циркуляційний насос з автоматичним відводом повітря. Мідний теплообмінник дозволяє котлу довго служити своїм господарям, а численні датчики безпеки забезпечують стабільну і безперебійну роботу.
Встановлені лічильники: електро, водо та газопостачання
Вхідні протиударні двері виробляються в Україні з посиленого метала, шумоізоляція – мінеральна вата, вогнестійкість 30хв. Двоє якісних замків.

Наведена на сайті інформація не є офіційною пропозицією (офертою) та є орієнтовною, тобто такою, що відображає плани забудовника та може бути змінена забудовником у будь-який момент без будь-якого попереднього повідомлення (погодження), а тому не може розцінюватися, як зобов’язання забудовника.